אז מה זה עיצוב אתר רספונסיבי?

לפעמים הדברים הם לא בדיוק כפי שהם נראים

לכולנו נראה מובן מאליו להיכנס לאינטרנט דרך הסמאטרפון שלנו או הטאבלט, ולגלוש בכל אתר שעולה ברוחנו. להזמין מקומות למסעדה, לחפש טלפון של עסק מסוים, לשמוע מוזיקה און ליין ועוד אין סוף אפשרויות שמציב בפנינו עולם האינטרנט.

אז מה זה עיצוב אתר רספונסיבי?הסמארטפונים והטאבלטים שאנו משתמשים בהם כיום אינם אחידים, וניתן למצוא בשוק סוגים רבים ומגוונים של מכשירים. כל מכשיר מציג ברזולוציה שונה ובגודל דפדפן שונה, ולכן עיצוב האתר אליו ניכנס יהיה שונה גם הוא לנוכח פרמטרים אלו. על מנת שכל אחד מהלקוחות יוכל לגלוש באתר שלכם מכל מכשיר שיש ברשותו, על האתר להיות מעוצב בעיצוב רספונסיבי שיותאם לכל סוג. עיצוב אתר רספונסיבי דורש תכנון רב, אך בסופו של דבר מאפשר לכם ליצור אתר אחיד שיתאים את עצמו לכל סוגי המכשירים מהם אנו גולשים, ובכך לכל לקוח פוטנציאלי ברשת. במילים אחרות האתר מתאים את רוחבו למסכים שונים ויותר מזה ניתן לטעון אתר כזה גם לדף עסקי בפייסבוק שלכם! גם שם הרוחב של האתר ישתנה בהתאם.

יותר חשיפה, יותר לקוחות, יותר הכנסות!עיצוב רספונסיבי יחסוך לכם כסף וזמן, בעיקר לאור העובדה שהאתר מעוצב כבר באופן המתאים גם למכשירים העתידיים שצפויים להגיע לשוק. החשיפה תהיה גדולה יותר, וכך לא תהיו מוגבלים לפורמטים ומכשירים מסוימים, ולמעשה, תאפשרו לכל לקוח פוטנציאלי להפוך ללקוח קיים. עיצוב אתר רספונסיבית מקנה לכם את האפשרות לתפוצה רחבה באמת, ללא סינון כפוי וללא הפסדת הזדמנויות טובות למכירה, ובכך מהווה שירות חיוני לעסק, למותג ולהצלחה שלך ברשת האינטרנט.