אחסון אתרים

אחסון אתרים – מה זה בעצם?

אם המילים – "אחסון אתרים" זרות לכם, אל תילחצו. במאמר זה נסביר ונספק לכם את כל המידע הדרוש לכם בנושא. אז מה זה אחסון אתרים? ובכן, כל אתר אינטרנט אליו אתם נכנסים במהלך היום יום, חייב להיות מאוחסן על שרת אינטרנט כלשהו. שרת זה מכיל את כל הפרטים, המידע והקבצים המרכיבים את האתר. למעשה, כפי שאתם כותבים מסמך במחשבכם האישי ולאחר מכן שומרים אותו בתור קובץ על המחשב עצמו, כך גם אתרי האינטרנט מאוחסנים ושמורים בשרת חיצוני. שרת זה הוא מין מחשב חיצוני מיוחד וחזק שמסוגל לשאת בעומס רב. השרת מחובר לרשת האינטרנט, וכך מתאפשר לכם, בעצם, לגלוש בו בחופשיות.

מדוע גם אתם צריכים לאחסן את האתר שלכם?ברגע שבניתם אתר, עליכם לרכוש עבורו אחסון. רשת האינטרנט הביתית שלכם אינה חזקה ועמידה מספיק. הרשת לא תספק לכם תוצאות רצויות ברגע שיגלשו אנשים נוספים באתר שלכם וייווצר עליו עומס, מה גם שאינה מאפשרת שיתוף בתפוצה רחבה. בנוסף, בזמן שהמחשב שלכם נופל או כבוי, איתו נופל האתר ומפסיקה פעילותו. לכן, הסתמכות על המחשב הביתי משמעה לקחת סיכון רב בפעילות האתר שלכם. אחסון אתרים שומר על קבצי האתר ע"י שרתים חזקים ועמידים, חוסך תקלות מיותרות ומאפשר תפוצה רחבה לכל גולשי האינטרנט באשר הם.

פתרון פשוט ומשתלם כמובן שאחסון אתרים עולה כסף לבעל האתר, אך אנו מציעים זאת בחינם למשך שנה שלמה בעת הזמנת האתר – דבר החוסך עלויות מיותרות. קיימות חברות אחסון אתרים רבות, אך להבדיל מהן, אנו מאפשרים קבלת חבילות מותאמות אישית לכל סוגי הלקוחות שלנו. אחסון האתר שלכם חשוב – אל תקלו ראש בבחירת החברה אשר תאחסן לכם אותו. אתר פעיל זקוק לשרת חזק ומקור אחסון אמין, שישמר את הקבצים והמידע שבו באופן בטוח ועמיד.